Registrujte se v eshopu a získejte 2% slevu z celé objednávky.  Objednejte 6 kusů stejného zboží a získejte navíc množstevní slevu 3%. Odečítá se automaticky v košíku (pouze po přihlášení).

Ošetření gumových těsnění

Gumové těsnění dveří hraje důležitou roli v ochraně interiéru vašeho automobilu, gumové části a pneumatiky mohou vypadat skvěle o mnoho déle, pokud jim věnujete občasnou péči.

  • Těsnění zabraňuje pronikání vody do interiéru vozu, čímž chrání před vlhkostí, plísní a korozí. Zabraňuje pronikání prachu a nečistot do interiéru vozu, čímž udržuje interiér čistý a svěží. Snižuje hluk zvenčí, čímž zajišťuje klidnější a komfortnější jízdu.
  • Ošetřené těsnění je lépe chráněno před vysycháním a praskáním, čímž se prodlužuje jeho životnost. Správně ošetřené těsnění zabraňuje přilepení těsnění k okennímu rámu, čímž se usnadňuje otevírání a zavírání dveří v zimě a mrazu. Ošetřené těsnění vypadá lépe a dodává interiéru vozu elegantnější vzhled.

Ošetření - lůj SONAX má velmi podobné vlastnosti jako sprej SONAX GummiPfleger, oba produkty zaručí efektivní oživení gumových částí auta a brání přimrzání gumových těsnění k rámu dveří během zimy. GummiPlfeger zároveň pryž a gumu efektivně čistí.

2 položek celkem
SONAX Čistič pneu a pryže - GummiPfleger Kód: 340200
499100 sonax osetreni pryze luj
99 Kč
Kód: 499100