UPOZORNĚNÍ - při registraci v našem e-shopu obdržíte trvalou slevu 2% na vše a množstevní slevu 10% na vybrané zboží při nákupu 6 a více kusů stejného zboží

Komplet péče o textilní interiér XTREME

Kód: INTEXTTXT
2 367 Kč –50 %
Dárkový balíček SONAX XTREME určený pro textilní interiér
2 367 Kč –50 % 1 190 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení

Dárková sada kompletní autkosmetiky pro údržbu vozu s textilním interiérem. V sadě je devět produktů SONAX XTREME a příslušenství,  pomocí nichž udržíte celý interiér v perfektním stavu a čistotě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení: dárková taška XTREME

Proč koupit dárkovou sadu autokosmetiky XTREME SONAX kompletní péče o interiér vozu s textilním čalouněním a sedačkami?

Interiér vozu bude znovu zářit a vonět, sedačky zbavíte nečistot, fleků a map od vody a jiných tekutin, klimatizace auta bude provoněná a zbavená škodlivých bakterií a nečistot, okna budou vyleštěná a zbavená jemného šedého povlaku.

Co obsahuje dárková sada autokosmetiky XTREME SONAX kompletní textilní interiér?

Textil, čalounění a okna

Základem každého čištění jsou kvalitní a efektivní čističe. Sada obsahuje čistič na interiér XTREME, který se jednoduše aplikuje na sedačky, koberce i čalounění. Pomocí utěrky a kartáče na textil odstraníte jakoukoliv nečistotu a skvrnu bez nutnosti tepování. Čističem na skla XTREME velice snadno, rychle a bez šmouh vyčistíte okna. Jestli často řešíte, jak vyčistit čelní sklo zevnitř, a proč není okno ani po několika leštěních čisté, budete překvapeni, jak je to s XTREME čističem jednoduché. Na okna doporučujeme používat zelené utěrky na sklo a interiér a jednorázové utěrky z buničiny na leštění.

Plasty

Speciálně na čištění a ošetření plastů je připravena rukavice. S její pomocí nanesete čistič interiéru a následně detailer interiéru. Vyčistíte, a vyleštíte přístrojovou desku, výplně dveří, schránku u spolujezdce, držáky bezpečnostních pásů, kryty sloupků, plastové části sedadel, madla dveří. Po aplikaci detaileru na interiér zůstanou jednotlivé části ochráněny antistatickou vrstvou, která zabrání usazování prachu a dalších nečistot. Detailer i příjemně voní. Detailer je i skvělým pomocníkem na udržení pořádku v autě. Jednou za 14 dní nastříkejte detailer na utěrku a otřete největší plochy. Dojem uklizeného vozu potrvá o poznání déle.

Klimatizace

Nepříjemný zápach z klimatizace může narušit cestovní komfort. Zápach většinou pochází ze znečištěného výparníku nebo kabinového filtru. Účinnost klimatizace klesá s narůstajícím znečištěním. Doporučujeme provádět údržbu klimatizace alespoň 2x za rok. Pomocí AirAid čističe klimatizací zbavíte jednorázově systém ventilace a klimatizace plísní, virů a jiných škodlivých mikroorganismů svépomocí. Použití čističe AirAid je jednoduché, ale je zásadní dodržet správný postup. Čištění klimatizace trvá přibližně deset minut. Po dokončení zůstane ventilace dezinfikovaná a interiér je provoněný vůní citrónu. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.