UPOZORNĚNÍ - při registraci v našem e-shopu obdržíte trvalou slevu 2%
Kód: 224300 | Značka: SONAX

SONAX PROFILINE Perfect Finish 4/6 - 1000 ml

1 729 Kč 2 029 Kč Sleva 15 %
Skladem (3 ks)

Politura bez obsahu silikonu určená k profesionálnímu leštění zbroušených nebo už leštěných laků. Doporučeno pro profesionály a zkušené detailery. 

Můžeme doručit do:
20.5.2021
Kategorie: Brusné a lešticí pasty
Hmotnost: 1.247 kg
Použití: Detailing, na lak
Kategorie: politura
Balení: 1l
Řada: PROFILINE

Balení: PET Lahev 1l s "click" uzávěrem

Speciálně vyvinutá politura k leštění v jednom kroku. Odstraňuje nábrusy, pasta přináší výsledky srovnatelné s P2000. Speciální brusné složky umožní perfektní odstranění škrábanců při optimálním lesku bez hologramů. Zároveň i konzervuje. Přípravek je určen pro strojní aplikaci leštičkou.

PROFILINE PERFECT FINISH naprosto dostává svému názvu. Zanechává vysoce lesklý povrch bez hologramů. Pasta je původně navržena pro rotační leštičku, ale bezchybných výsledků dosáhnete i při použití s excentrickou leštičkou nebo při ručním leštění.V pastě jsou zakomponovány extrémně jemné abraziva, které zaručují finální zrcadlový lesk celého laku.Pasta neobsahuje silikon. Perfect finish pasta je vhodná na všechny laky. 

Názory na webu:

"Jakmile pochopíte, že na každý leštěný povrch je potřeba přesný typ leštícího kotouče a že o každý kotouč je potřeba řádně pečovat, zjistíte, že PERFECT FINISH je prostě bezchybný. Pasta přináší výsledky, které jsou nad očekávání obzvlášť při jednokrokovém leštění. Jako pasta pro jednokrokové leštění je ideální pro přípravu laku před aplikací keramické ochrany, těžko budete hledat lepší produkt.Rozhodně by SONAX PERFECT FINISH neměl chybět ve výbavě žádného detailera." (https://trustedcarproducts.co.uk)

Videoukázka jak používat SONAX PROFILINE Brusnou pastu PERFECT FINISH 4/6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Jaké produkty nabízí SONAX?

Historie značky SONAX

více o historii značky SONAX se dozvíte v článku na našem blogu.

 

 

Catalogio CZIN.eu Autokosmetika sonax Seo servis