Registrujte se v eshopu a získejte 2% slevu z celé objednávky.  Objednejte 6 kusů stejného zboží a získejte navíc množstevní slevu 8%. Odečítá se automaticky v košíku (pouze po přihlášení).

Slevy pro detailery a mycí centra, B2B, velkoobchod, odběr SONAX produktů

Společnost Qualitative spol. s r.o., provozovatel internetového obchodu s autokosmetikou, cyklokosmetikou, příslušenstvím pro ruční mytí auta, detailing, chemií pro strojové čištění a automatické myčky, technickými produkty pro údržbu palivové soustavy a motoru vozu, prostředky pro mytí, údržbu a péči o klasická i elektrická jízdní kola, Vám nabízí možnost odběru za velkoobchodní a zvýhodněné ceny.

Sleva pro registrované profesionály:

Nabízíme slevu pro detailery, centra ručního mytí a specialisty na údržbu vozidel, kteří se zaregistrují v našem eshopu. Sleva se vztahuje na všechny produkty XTREME, PROFILINE, příslušenství na leštičky a clay/modelínu. Slevy jsou aktivní ihned po aktivaci.

Jak získat slevu pro profesionály?

  1. zaregistrujte se v našem online obchodě 
  2. nezapomeňte vyplnit obchodní název a IČO
  3. zašlete nám email, nebo zprávu přes sociální sítě (instagram nebo Facebook)
  4. po autorizaci Vám zapneme slevu pro profesionály
  5. potvrzení o aktivaci slevy Vám pošleme stejnou cestou, jako jste nás kontaktovali

 


 

Velkoobchodní sleva pro obchodníky a eshopy:

Pro obchodníky, detailingové shopy, autocentra, servisy, garáže a dílny jsme připravili speciální individuální smluvní ceny na vybraný sortiment SONAX. Pro získání slevy nás kontaktujte.

V případě zájmu o zboží SONAX za zvýhodněné ceny (B2B) nás kontaktujte emailem nebo na telefonu: 736 494 594