Registrujte se v eshopu a získejte 2% slevu z celé objednávky.  Objednejte 6 kusů stejného zboží a získejte navíc množstevní slevu 3%. Odečítá se automaticky v košíku (pouze po přihlášení).

Mitchka - Wallpapery - Mix

Dnešní dávka wallpaperů ke stažení zahrnuje mix silných moderních aut a německé klasiky. Wallpapery Porsche, Mercedes Benz S, Audi S4, Mercedes Benz CLA a Škoda SUPERB ke stažení v .zip zde. Wallpaper nasdílel Daniel Voříšek alias detailer Mitchka. Fotograf: Petr Pražák (peetphotography_)

Dan se věnuje detailingu od roku 2016. Detailingovou dílnu provozuje v Litomyšli. Více kontaktů a odkaz na web Mitchkadetailing najdete v sekci spolupráce. Podle Danových slov: "Děláme lidem radost s pečlivostí a vášní", je jasné že Dan a jeho tým Mitchka Detailing to myslí opravdu vážně. Na jejich práci je to vidět. Kluci se zabývají šetrným mytí interiéru i exteriéru. Obnovují zašlou slávu jakkoliv opotřebených aut a jejich laků. Jsou certifikovaným partnerem CQuartz. CQuartz Finest Reserve a CQuartz Professional  je keramická ochrana vyhrazená pro odbornou aplikaci u certifikovaných partnerů značky CarPro. SONAX nabízí podobnou ochranu z řady PROFILINE - CC, která je pouze na objednání. Lak s přehledem ochrání na 36 měsíců. V nabídce našeho eshopu najdete hobby keramickou ochranu XTREME, která lak ochrání až na 9 měsíců.

Mimo jiné najdete v nabídce Mitchka detailingu i PPF, které po aplikaci na povrch vozidla zabraňují mechanickému poškození laku a zároveň ochrání lak před stárnutím.

Pokud hledáte šetrné ruční mytí v okolí Litomyšle, určitě se za Danielem Voříškem zajeďte podívat.

Prohlášeni Original SONAX: tato spolupráce není nijak placená a nejedná se ani o tzv. placené partnerství