UPOZORNĚNÍ - při registraci v našem e-shopu obdržíte trvalou slevu 2% na vše a množstevní slevu 10% na vybrané zboží při nákupu 6 a více kusů stejného zboží

Mitchka - Wallpapery - Mix

Dnešní dávka wallpaperů ke stažení zahrnuje mix silných moderních aut a německé klasiky. Wallpapery Porsche, Mercedes Benz S, Audi S4, Mercedes Benz CLA a Škoda SUPERB ke stažení v .zip zde. Wallpaper nasdílel Daniel Voříšek alias detailer Mitchka. Fotograf: Petr Pražák (peetphotography_)

Dan se věnuje detailingu od roku 2016. Detailingovou dílnu provozuje v Litomyšli. Více kontaktů a odkaz na web Mitchkadetailing najdete v sekci spolupráce. Podle Danových slov: "Děláme lidem radost s pečlivostí a vášní", je jasné že Dan a jeho tým Mitchka Detailing to myslí opravdu vážně. Na jejich práci je to vidět. Kluci se zabývají šetrným mytí interiéru i exteriéru. Obnovují zašlou slávu jakkoliv opotřebených aut a jejich laků. Jsou certifikovaným partnerem CQuartz. CQuartz Finest Reserve a CQuartz Professional  je keramická ochrana vyhrazená pro odbornou aplikaci u certifikovaných partnerů značky CarPro. SONAX nabízí podobnou ochranu z řady PROFILINE - CC, která je pouze na objednání. Lak s přehledem ochrání na 36 měsíců. V nabídce našeho eshopu najdete hobby keramickou ochranu XTREME, která lak ochrání až na 9 měsíců.

Mimo jiné najdete v nabídce Mitchka detailingu i PPF, které po aplikaci na povrch vozidla zabraňují mechanickému poškození laku a zároveň ochrání lak před stárnutím.

Pokud hledáte šetrné ruční mytí v okolí Litomyšle, určitě se za Danielem Voříškem zajeďte podívat.

Prohlášeni Original SONAX: tato spolupráce není nijak placená a nejedná se ani o tzv. placené partnerství

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení