UPOZORNĚNÍ - při registraci v našem e-shopu obdržíte trvalou slevu 2%
Kód: INTORIKOM | Značka: SONAX

Péče o interiér ORIGINAL

1 660 Kč 2 420 Kč Sleva 31 %
Skladem (6 ks)

Dárkový set autokosmetiky kompletní péče o interiér řady ORIGINAL. Set obsahuje 9 položek, s kterými perfektně vyčistí auto i amatér a fanoušek víkendové údržby auta. Dárková sada obsahuje příslušenství na údržbu i úklid, čističe oken a přístrojové desky, Air Aid čistič klimatizace a speciální pohlcovač pachů. 

Můžeme doručit do:
20.5.2021
Kategorie: Dárkové balíčky, Interiér
Hmotnost: 2.839 kg
Zaměření: Interiér

Balení: Dárková taška SONAX XTREME

Pro koho je určený dárkový set autokosmetiky Interiér Original SONAX?

Řada ORIGINAL je určená pro hobby a domácí péči o auto. Ocení ji každý, kdo si s čištěním rád vyhraje.

Jaký je rozdíl mezi ORIGINAL, XTREME a PROFILINE

V dnešní době je "in" být detailerem a čistit auto do "topu". Abyste byli "cool" musíte pracovat s chemií, která je balená v moderních designových obalech. SONAX sice nenabízí "hyper designové" obaly, ale máme v nabídce produkty řady XTREME a PROFILINE, které jsou určeny pro fanoušky dokonalé čistoty a pro profesionály. Řada ORIGINAL udělá dobře svojí práci a výsledek splní očekávání. Řada XTREME funguje na 110%, dodá špičkovou péči a na všechny povrchy má speciální přípravek. Řada PROFILINE je, jak název napovídá, pro profesionální detailng, mycí studia a centra šetrného mytí auta. Balení a koncentrace jsou vyšší než u běžné autokosmetiky.

Jaké produkty najdete v dárkové sadě autokosmetiky Interiér Original SONAX?

Čistič na okna řady ORIGINAL není tak účinný a rychlý jako XTREME, ale okno bude čisté a beze šmouh. Možná sklo budete muset přeleštit dvakrát nebo třikrát, ve finále dokonalé čistoty docílíte. S čištěním pomůže utěrka z mikrovlákna určená speciálně na skla a univerzální utěrka z mikrovlákna. V sadě jsou dva kusy utěrek na okna a interiér a jedna univerzální utěrka z mikrovlákna. Ideálně jednu utěrku používejte na okna, druhou na interiér. Univerzální utěrka je ideální na doleštění oken po základním čištění.

Přístrojovou desku vyčistíte a provoníte čističem s vůní SPORT FRESH. Rozprašovač se i s utěrkou na interiér vejde do dveří, takže přístrojovou desku a interiér auta můžete provonět a očistit kdykoliv. Na větší plastové plochy použijeme utěrku z mikrovlákna na interiér na menší a hůře dostupná místa je šikovná rukavice na plasty

Když po ruce není vysavač, přijde vhod kartáč na interiér. Vymete z koberců a sedadel hrubší nečistoty, listí, drobky atp.

Na čalounění, textil a další materiály v interiéru auta je v balíčku připravený univerzální čistič interiérů. Společně s pohlcovačem pachu zvládne odstranit znečištění i nepříjemný zápach např. po přepravovaném zvířeti.

Čištění klimatizace a ventilace

Pokud i po provonění interiéru cítíte po nastartování zápach, je pravděpodobně problém v klimatizaci a výparníku. SONAX AirAid s vůní zeleného citronu efektivně a snadno dezinfikuje celý systém klimatizace. Během 10 - 15 minut je klimatizace vyčištěná a zbavená škodlivých mikroorganizmů a zápachu. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Jaké produkty nabízí SONAX?

Historie značky SONAX

více o historii značky SONAX se dozvíte v článku na našem blogu.

 

 

Catalogio CZIN.eu Autokosmetika sonax Seo servis